DTS24F23-55SC
Produkt oversigt
Varenummer: DTS24F23-55SC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
Dataark: DTS24F23-55SC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 687 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 687 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS24F23-55SC
Varenummer DTS24F23-55SC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 687 pcs Datablad DTS24F23-55SC.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS24F23-55SC
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 55
Monteringstype Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS24F23-55SC Stor diameter leveret 23-55
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT Nuværende vurdering 7.5A
Nuværende - Max / Kontakt Threaded Kontaktmateriale C
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DTS24F23-55SC-LC
DTS24F23-55SC-LC
producenter: TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT