DTS24F25-29SC
Produkt oversigt
Varenummer: DTS24F25-29SC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Dataark: DTS24F25-29SC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 804 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 804 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS24F25-29SC
Varenummer DTS24F25-29SC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 804 pcs Datablad DTS24F25-29SC.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS24F25-29SC
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 29
Monteringstype Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS24F25-29SC Stor diameter leveret 25-29
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Nuværende vurdering 13A