DTS24W13-4PC
Produkt oversigt
Varenummer: DTS24W13-4PC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS
Dataark: DTS24W13-4PC.pdf
  • Besked
Specifikationer for DTS24W13-4PC
Varenummer DTS24W13-4PC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1203 pcs Datablad DTS24W13-4PC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS24W13-4PC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 4
Monteringstype Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS24W13-4PC Stor diameter leveret 13-4
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Nuværende vurdering 13A
Nuværende - Max / Kontakt Threaded Kontaktmateriale C
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Receptacle, Male Pins
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DTS24W13-4PB
DTS24W13-4PB
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
På lager: 3483 pcs
Hent: DTS24W13-4PB.pdf
RFQ
DTS24W13-4PC-LC
DTS24W13-4PC-LC
producenter: TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse: CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS PIN