DTS26F13-4JB
Produkt oversigt
Varenummer: DTS26F13-4JB
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT
Dataark: DTS26F13-4JB.pdf
  • Besked
Specifikationer for DTS26F13-4JB
Varenummer DTS26F13-4JB Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1159 pcs Datablad DTS26F13-4JB.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS26F13-4JB
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 4
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS26F13-4JB Stor diameter leveret 13-4
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Nuværende vurdering 13A