DTS26F13-4PD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DTS26F13-4PD
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Dataark: DTS26F13-4PD.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 933 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS26F13-4PD
Varenummer DTS26F13-4PD Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 933 pcs Datablad DTS26F13-4PD.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS26F13-4PD
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 4
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS26F13-4PD Stor diameter leveret 13-4
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Nuværende vurdering 13A