DTS26F15-18BE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DTS26F15-18BE
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT
Dataark: DTS26F15-18BE.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS26F15-18BE
Varenummer DTS26F15-18BE Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1329 pcs Datablad DTS26F15-18BE.pdf
Wire Gauge eller Range - AWG 20 Anvendelse Shielded
Type attributter Environment Resistant Type For Female Sockets
Stacking Direction Crimp Afskærmning af skjold Circular
Shell Materiale, Afslut - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Parring Plug Diameter Silver Andre navne DDTS26F15-18BE
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 18
Bemærk Contacts Not Included Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Producentens varenummer DTS26F15-18BE Stor diameter leveret 15-18
Indsæt materiale Aluminum Alloy, Electroless Nickel Inkluderer -
Funktioner Coupling Nut Udvidet beskrivelse 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Beskrivelse CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT Nuværende - Max / Kontakt Threaded
Koblingsmøtemateriale, Plating 1.280" (32.51mm) Koblingsmutter Diameter Electroless Nickel