DTS26F25-19SC
Produkt oversigt
Varenummer: DTS26F25-19SC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Dataark: DTS26F25-19SC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 858 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 858 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS26F25-19SC
Varenummer DTS26F25-19SC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 858 pcs Datablad DTS26F25-19SC.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS26F25-19SC
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 19
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS26F25-19SC Stor diameter leveret 25-19
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Nuværende vurdering 23A