DTS26W13-4PC
Produkt oversigt
Varenummer: DTS26W13-4PC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Dataark: DTS26W13-4PC.pdf
  • Besked
Specifikationer for DTS26W13-4PC
Varenummer DTS26W13-4PC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1424 pcs Datablad DTS26W13-4PC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS26W13-4PC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 4
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS26W13-4PC Stor diameter leveret 13-4
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Nuværende vurdering 13A