P31-12M-FST
DaburnDaburn
Daburn
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P31-12M-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Dataark: P31-12M-FST.pdf
Lager tilstand 612 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for P31-12M-FST
Varenummer P31-12M-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 612 pcs Datablad P31-12M-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -12V Spænding - Output 1 12V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 0.88" H (104.1mm x 63.5mm x 22.2mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 2 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 25mA, 25mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 25mA, 25mA Godkendelser CE, cURus, UL