P32-12-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P32-12-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Dataark: P32-12-FST.pdf
Lager tilstand 566 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 566 pcs
  • Besked
Specifikationer for P32-12-FST
Varenummer P32-12-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 566 pcs Datablad P32-12-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -12V Spænding - Output 1 12V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 0.88" H (104.1mm x 63.5mm x 22.2mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 2 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 50mA, 50mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 50mA, 50mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P32-12SM
P32-12SM
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
På lager: 995 pcs
Hent: P32-12SM.pdf
RFQ
P32-12
P32-12
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
På lager: 600 pcs
Hent: P32-12.pdf
RFQ
P32-12AX
P32-12AX
På lager: 640 pcs
Hent: P32-12AX.pdf
P32-12Q
P32-12Q