P32-48S-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P32-48S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
Dataark: P32-48S-FST.pdf
Lager tilstand 715 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 715 pcs
  • Besked
Specifikationer for P32-48S-FST
Varenummer P32-48S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 715 pcs Datablad P32-48S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 48V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 50mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 50mA Godkendelser CE, cURus, UL