P32-75S-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P32-75S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Dataark: P32-75S-FST.pdf
Lager tilstand 614 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 614 pcs
  • Besked
Specifikationer for P32-75S-FST
Varenummer P32-75S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 614 pcs Datablad P32-75S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 75V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 35mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 35mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P32-75SW
P32-75SW
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
På lager: 532 pcs
Hent: P32-75SW.pdf
RFQ
P32-5W
P32-5W
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
På lager: 597 pcs
Hent: P32-5W.pdf
RFQ
P32-75ST
P32-75ST
På lager: 576 pcs
Hent: P32-75ST.pdf
P32-5XE
P32-5XE
På lager: 681 pcs
Hent: P32-5XE.pdf
P32-75S
P32-75S
På lager: 705 pcs
Hent: P32-75S.pdf
P32-75SQ
P32-75SQ
På lager: 632 pcs
Hent: P32-75SQ.pdf
P32-5XA
P32-5XA
På lager: 760 pcs
Hent: P32-5XA.pdf
P32-75SQX
P32-75SQX
På lager: 538 pcs
Hent: P32-75SQX.pdf
P32-75S-04
P32-75S-04
På lager: 587 pcs
Hent: P32-75S-04.pdf
P32-5X
P32-5X
På lager: 610 pcs
Hent: P32-5X.pdf
P32-75S/22
P32-75S/22