P33-10S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P33-10S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Dataark: P33-10S-FST.pdf
Lager tilstand 740 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 740 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for P33-10S-FST
Varenummer P33-10S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 740 pcs Datablad P33-10S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 10V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 0.88" H (104.1mm x 63.5mm x 22.2mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 150mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 150mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P33-100SXE
P33-100SXE
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
På lager: 523 pcs
Hent: P33-100SXE.pdf
RFQ
P33-10S
P33-10S
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT