P33-150SW
Produkt oversigt
Varenummer: P33-150SW
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Dataark: P33-150SW.pdf
Lager tilstand 599 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
  • Besked
Specifikationer for P33-150SW
Varenummer P33-150SW Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 599 pcs Datablad P33-150SW.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 150V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Pakke / tilfælde 7-DIP Module, 5 Leads Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Load Regulation 0.2% Line Regulation 0.05%
Funktioner SCP Effektivitet -
Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 35mA 105 ~ 125 VAC Input Nuværende - Output (Max) 35mA