P33-180SW
Produkt oversigt
Varenummer: P33-180SW
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Dataark: P33-180SW.pdf
Lager tilstand 514 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 514 pcs
  • Besked
Specifikationer for P33-180SW
Varenummer P33-180SW Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 514 pcs Datablad P33-180SW.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 180V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Pakke / tilfælde 7-DIP Module, 5 Leads Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Load Regulation 0.2% Line Regulation 0.05%
Funktioner SCP Effektivitet -
Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 30mA 105 ~ 125 VAC Input Nuværende - Output (Max) 30mA
Godkendelser CE, cURus, UL Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P33-18Q
P33-18Q
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 18VDC OUT