P33-18S-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P33-18S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Dataark: P33-18S-FST.pdf
Lager tilstand 587 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 587 pcs
  • Besked
Specifikationer for P33-18S-FST
Varenummer P33-18S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 587 pcs Datablad P33-18S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 18V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 100mA Godkendelser CE, cURus, UL