P33-200S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P33-200S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Dataark: P33-200S-FST.pdf
Lager tilstand 507 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for P33-200S-FST
Varenummer P33-200S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 507 pcs Datablad P33-200S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 200V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 25mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 25mA Godkendelser CE, cURus, UL