P33-24S-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P33-24S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Dataark: P33-24S-FST.pdf
Lager tilstand 613 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
  • Besked
Specifikationer for P33-24S-FST
Varenummer P33-24S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 613 pcs Datablad P33-24S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 0.88" H (104.1mm x 63.5mm x 22.2mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 100mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P33-24S
P33-24S
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT