P33-50S-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P33-50S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Dataark: P33-50S-FST.pdf
Lager tilstand 619 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
  • Besked
Specifikationer for P33-50S-FST
Varenummer P33-50S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 619 pcs Datablad P33-50S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 50V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 100mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P33-5/22
P33-5/22
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
På lager: 851 pcs
Hent: P33-5/22.pdf
RFQ
P33-50SQX
P33-50SQX
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
På lager: 567 pcs
Hent: P33-50SQX.pdf
RFQ
P33-50S/22
P33-50S/22
På lager: 684 pcs
Hent: P33-50S/22.pdf
På lager: 754 pcs
Hent: P33-5-04.pdf
P33-50ST
P33-50ST
På lager: 565 pcs
Hent: P33-50ST.pdf
P33-50SAX
P33-50SAX
På lager: 650 pcs
Hent: P33-50SAX.pdf
P33-50S
P33-50S