P34-100SW
Produkt oversigt
Varenummer: P34-100SW
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Dataark: P34-100SW.pdf
Lager tilstand 470 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
  • Besked
Specifikationer for P34-100SW
Varenummer P34-100SW Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 470 pcs Datablad P34-100SW.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 100V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serie P3
Pakke / tilfælde 7-DIP Module, 5 Leads Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Load Regulation 0.2% Line Regulation 0.05%
Funktioner SCP Effektivitet -
Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 100mA 105 ~ 125 VAC Input Nuværende - Output (Max) 100mA