P34-12-FST
DaburnDaburn
Daburn
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P34-12-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Dataark: P34-12-FST.pdf
Lager tilstand 593 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for P34-12-FST
Varenummer P34-12-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 593 pcs Datablad P34-12-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -12V Spænding - Output 1 12V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 2 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 200mA, 200mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 200mA, 200mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P34-12QX
P34-12QX
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
På lager: 589 pcs
Hent: P34-12QX.pdf
RFQ
P34-12Q
P34-12Q
producenter: Daburn