P34-48S-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P34-48S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
Dataark: P34-48S-FST.pdf
Lager tilstand 651 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
  • Besked
Specifikationer for P34-48S-FST
Varenummer P34-48S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 651 pcs Datablad P34-48S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 48V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 200mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 200mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P34-250SXA
P34-250SXA
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
På lager: 533 pcs
Hent: P34-250SXA.pdf
RFQ
P34-48S
P34-48S
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT