P34-75S-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P34-75S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Dataark: P34-75S-FST.pdf
Lager tilstand 464 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 464 pcs
  • Besked
Specifikationer for P34-75S-FST
Varenummer P34-75S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 464 pcs Datablad P34-75S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 75V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 150mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 150mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P34-5XA
P34-5XA
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
På lager: 619 pcs
Hent: P34-5XA.pdf
RFQ
P34-75S-04
P34-75S-04
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
På lager: 622 pcs
Hent: P34-75S-04.pdf
RFQ
P34-5X
P34-5X
På lager: 574 pcs
Hent: P34-5X.pdf
P34-75SW
P34-75SW
På lager: 545 pcs
Hent: P34-75SW.pdf
P34-5XE
P34-5XE
På lager: 717 pcs
Hent: P34-5XE.pdf
P34-75SQX
P34-75SQX
På lager: 552 pcs
Hent: P34-75SQX.pdf
P34-5W
P34-5W
På lager: 633 pcs
Hent: P34-5W.pdf
P34-75S
P34-75S