P37-15-FST
DaburnDaburn
Daburn
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P37-15-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Dataark: P37-15-FST.pdf
Lager tilstand 531 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 531 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for P37-15-FST
Varenummer P37-15-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 531 pcs Datablad P37-15-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -15V Spænding - Output 1 15V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 2 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 500mA, 500mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P37-12X
P37-12X
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
På lager: 463 pcs
Hent: P37-12X.pdf
RFQ
P37-12XE
P37-12XE
producenter: Daburn
På lager: 545 pcs
Hent: P37-12XE.pdf
RFQ
P37-15Q
P37-15Q
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
På lager: 475 pcs
Hent: P37-15Q.pdf
P37-15AX
P37-15AX
På lager: 497 pcs
Hent: P37-15AX.pdf
P37-15
P37-15
På lager: 626 pcs
Hent: P37-15.pdf
P37-15QX
P37-15QX
På lager: 545 pcs
Hent: P37-15QX.pdf
P37-15S
P37-15S
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
På lager: 698 pcs
Hent: P37-15S.pdf
På lager: 614 pcs
Hent: P37-15/22.pdf
P37-12W
P37-12W