P38-12-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P38-12-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Dataark: P38-12-FST.pdf
Lager tilstand 480 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
  • Besked
Specifikationer for P38-12-FST
Varenummer P38-12-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 480 pcs Datablad P38-12-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -12V Spænding - Output 1 12V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 2 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 800mA, 800mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 800mA, 800mA Godkendelser CE, cURus, UL
Relaterede produkter
P38-12S-04
P38-12S-04
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
På lager: 633 pcs
Hent: P38-12S-04.pdf
RFQ
P38-12S
P38-12S
producenter: Daburn
På lager: 608 pcs
Hent: P38-12S.pdf
RFQ
P38-12
P38-12
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
På lager: 552 pcs
Hent: P38-12.pdf
P38-10SXA
P38-10SXA
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
På lager: 700 pcs
Hent: P38-10SXA.pdf
P38-12Q
P38-12Q