P38-15-FST
DaburnDaburn
Daburn
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P38-15-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Dataark: P38-15-FST.pdf
Lager tilstand 440 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 440 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for P38-15-FST
Varenummer P38-15-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 440 pcs Datablad P38-15-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -15V Spænding - Output 1 15V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 2 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 800mA, 800mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 800mA, 800mA Godkendelser CE, cURus, UL
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P38-12XA
P38-12XA
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
På lager: 416 pcs
Hent: P38-12XA.pdf
RFQ
P38-15-04
P38-15-04
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
På lager: 461 pcs
Hent: P38-15-04.pdf
RFQ
P38-12X
P38-12X
På lager: 492 pcs
Hent: P38-12X.pdf
På lager: 484 pcs
Hent: P38-15.pdf
P38-15Q
P38-15Q
På lager: 505 pcs
Hent: P38-15Q.pdf
P38-12XE
P38-12XE
På lager: 501 pcs
Hent: P38-12XE.pdf
P38-15S-04
P38-15S-04
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
På lager: 661 pcs
Hent: P38-15S-04.pdf
P38-15S
P38-15S