P38-24S-FST
Produkt oversigt
Varenummer: P38-24S-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Dataark: P38-24S-FST.pdf
Lager tilstand 470 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
  • Besked
Specifikationer for P38-24S-FST
Varenummer P38-24S-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 470 pcs Datablad P38-24S-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.100" L x 2.500" W (104.14mm x 63.50mm) Serie P3
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 800mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 800mA Godkendelser CE, cURus, UL
Relaterede produkter
P38-1XA
P38-1XA
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
På lager: 686 pcs
Hent: P38-1XA.pdf
RFQ
P38-24S-04
P38-24S-04
producenter: Daburn
Beskrivelse: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
På lager: 532 pcs
Hent: P38-24S-04.pdf
RFQ
P38-24SW
P38-24SW
På lager: 492 pcs
Hent: P38-24SW.pdf
P38-24S
P38-24S
På lager: 695 pcs
Hent: P38-24S.pdf
P38-1XE
P38-1XE
På lager: 640 pcs
Hent: P38-1XE.pdf
P38-24ST
P38-24ST
På lager: 524 pcs
Hent: P38-24ST.pdf
P38-24S/22
P38-24S/22
På lager: 544 pcs
Hent: P38-24S/22.pdf
P38-1W
P38-1W
På lager: 751 pcs
Hent: P38-1W.pdf
P38-1X
P38-1X