P51-15-FST
DaburnDaburn
Daburn
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P51-15-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 5/+-15VDC OUT
Dataark: P51-15-FST.pdf
Lager tilstand 494 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 494 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for P51-15-FST
Varenummer P51-15-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 5/+-15VDC OUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 494 pcs Datablad P51-15-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -15V
Spænding - Output 2 15V Spænding - Output 1 5V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Serie P5
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 3 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 250mA, 50mA, 50mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 250mA, 50mA, 50mA Godkendelser CE, cURus, UL