P53-12-FST
DaburnDaburn
Daburn
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P53-12-FST
Producent / Mærke: Daburn
Produkt beskrivelse AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT
Dataark: P53-12-FST.pdf
Lager tilstand 483 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 483 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for P53-12-FST
Varenummer P53-12-FST Fabrikant Daburn
Beskrivelse AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 483 pcs Datablad P53-12-FST.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -12V
Spænding - Output 2 12V Spænding - Output 1 5V
Spænding - Indgang 105 ~ 125 VAC Type Enclosed
Størrelse / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Serie P5
Power (Watts) - Driftstemperatur -25°C ~ 71°C
Antal udgange 3 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet - Funktioner -
Effektivitet - Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 500mA, 120mA, 120mA 105 ~ 125 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 500mA, 120mA, 120mA Godkendelser CE, cURus, UL