IDCS7328ER331M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IDCS7328ER331M
Producent / Mærke: Dale / Vishay
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 860MA 780 MOHM
Dataark: IDCS7328ER331M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for IDCS7328ER331M
Varenummer IDCS7328ER331M Fabrikant Dale / Vishay
Beskrivelse FIXED IND 330UH 860MA 780 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 88555 pcs Datablad IDCS7328ER331M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Afskærmning Shielded Serie IDCS-7328
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Wirewound Inductor 860mA 780 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 780 mOhm Max Nuværende vurdering 860mA
Nuværende - Mætning 1.1A