IM08BH162J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IM08BH162J
Producent / Mærke: Dale / Vishay
Produkt beskrivelse IM-8 1.6K 5% B08
Dataark: IM08BH162J.pdf
  • Besked
Specifikationer for IM08BH162J
Varenummer IM08BH162J Fabrikant Dale / Vishay
Beskrivelse IM-8 1.6K 5% B08 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4908 pcs Datablad IM08BH162J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Afskærmning Unshielded Serie IM
Vurderinger - Q @ Freq 65 @ 250kHz
Emballage - Pakke / tilfælde Axial
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 250kHz selvinduktion 1.6mH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 2.3MHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 1.6mH Unshielded Molded Inductor 70mA 26 Ohm Max Axial
DC-modstand (DCR) 26 Ohm Max Nuværende vurdering 70mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
IM08BH272J
IM08BH272J
producenter: Dale / Vishay
Beskrivelse: IM-8 2.7K 5% B08
På lager: 2770 pcs
Hent: IM08BH272J.pdf
RFQ
IM08BH122J
IM08BH122J
producenter: Dale / Vishay
Beskrivelse: IM-8 1.2K 5% B08
På lager: 5479 pcs
Hent: IM08BH122J.pdf
RFQ
IM07JR
IM07JR
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
Hent: IM07JR.pdf
IM08BH222K
IM08BH222K
Beskrivelse: IM-8 2.2K 10% B08
Hent: IM08BH222K.pdf
IM07TS
IM07TS