ISC1210EB100J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB100J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISC1210EB100J
Producent / Mærke: Dale / Vishay
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD
Dataark: ISC1210EB100J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ISC1210EB100J
Varenummer ISC1210EB100J Fabrikant Dale / Vishay
Beskrivelse FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 124902 pcs Datablad ISC1210EB100J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Afskærmning Shielded Serie ISC-1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Iron Powder
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 2.52MHz
selvinduktion 10µH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 30MHz Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Wirewound Inductor 185mA 2 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 2 Ohm Max Nuværende vurdering 185mA