ISC1210EB2R2J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB2R2J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISC1210EB2R2J
Producent / Mærke: Dale / Vishay
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM
Dataark: ISC1210EB2R2J.pdf
  • Besked
Specifikationer for ISC1210EB2R2J
Varenummer ISC1210EB2R2J Fabrikant Dale / Vishay
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 137236 pcs Datablad ISC1210EB2R2J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Afskærmning Shielded Serie ISC-1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Iron Powder
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 7.96MHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 65MHz Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 900 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 900 mOhm Max Nuværende vurdering 320mA