ISC1812EB181K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB181K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISC1812EB181K
Producent / Mærke: Dale / Vishay
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 111MA 5.72 OHM
Dataark: ISC1812EB181K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ISC1812EB181K
Varenummer ISC1812EB181K Fabrikant Dale / Vishay
Beskrivelse FIXED IND 180UH 111MA 5.72 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 148646 pcs Datablad ISC1812EB181K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie ISC-1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 796kHz
selvinduktion 180µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 4.5MHz Detaljeret beskrivelse 180µH Shielded Wirewound Inductor 111mA 5.72 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 5.72 Ohm Max Nuværende vurdering 111mA