ISC1812EB2R2J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB2R2J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISC1812EB2R2J
Producent / Mærke: Dale / Vishay
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 390MA 460 MOHM
Dataark: ISC1812EB2R2J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ISC1812EB2R2J
Varenummer ISC1812EB2R2J Fabrikant Dale / Vishay
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 390MA 460 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 112442 pcs Datablad ISC1812EB2R2J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie ISC-1812
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Iron Powder
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 7.96MHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 80MHz Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 390mA 460 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 460 mOhm Max Nuværende vurdering 390mA