ISC1812EB680K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB680K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISC1812EB680K
Producent / Mærke: Dale / Vishay
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 164MA 2.6 OHM SMD
Dataark: ISC1812EB680K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ISC1812EB680K
Varenummer ISC1812EB680K Fabrikant Dale / Vishay
Beskrivelse FIXED IND 68UH 164MA 2.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 168788 pcs Datablad ISC1812EB680K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie ISC-1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 2.52MHz
selvinduktion 68µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 7.6MHz Detaljeret beskrivelse 68µH Shielded Wirewound Inductor 164mA 2.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 2.6 Ohm Max Nuværende vurdering 164mA