ISC1812ES331K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812ES331K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISC1812ES331K
Producent / Mærke: Dale / Vishay
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 96MA 7.54 OHM
Dataark: ISC1812ES331K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ISC1812ES331K
Varenummer ISC1812ES331K Fabrikant Dale / Vishay
Beskrivelse FIXED IND 330UH 96MA 7.54 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 255334 pcs Datablad ISC1812ES331K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie ISC-1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 796kHz
selvinduktion 330µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 3.7MHz Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Wirewound Inductor 96mA 7.54 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 7.54 Ohm Max Nuværende vurdering 96mA