RL07S3R3JB14
Produkt oversigt
Varenummer: RL07S3R3JB14
Producent / Mærke: Dale / Vishay
Produkt beskrivelse RES 3.3 OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: RL07S3R3JB14.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RL07S3R3JB14
Varenummer RL07S3R3JB14 Fabrikant Dale / Vishay
Beskrivelse RES 3.3 OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 85197 pcs Datablad RL07S3R3JB14.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Modstand 3.3 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RL07S3R3JB14-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal Afslutninger 2
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 3.3 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film