TNPW08058K87DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08058K87DETA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TNPW08058K87DETA
Producent / Mærke: Dale / Vishay
Produkt beskrivelse RES 8.87K OHM 0.5% 1/8W 0805
Dataark: TNPW08058K87DETA.pdf
  • Besked
Specifikationer for TNPW08058K87DETA
Varenummer TNPW08058K87DETA Fabrikant Dale / Vishay
Beskrivelse RES 8.87K OHM 0.5% 1/8W 0805 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1302124 pcs Datablad TNPW08058K87DETA.pdf
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient ±25ppm/°C
Leverandør Device Package 0805 Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TNPW Modstand 8.87 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0805 (2012 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Højde - Siddende (Max) 0.022" (0.55mm)
Funktioner Military Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 8.87 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Sammensætning Thin Film