15GENG3EM(H)
Delta ElectronicsDelta Electronics
15GENG3EM(H) Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 15GENG3EM(H)
Producent / Mærke: Delta Electronics
Produkt beskrivelse PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Dataark: 1.15GENG3EM(H).pdf2.15GENG3EM(H).pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 15GENG3EM(H)
Varenummer 15GENG3EM(H) Fabrikant Delta Electronics
Beskrivelse PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12316 pcs Datablad 1.15GENG3EM(H).pdf2.15GENG3EM(H).pdf
Spænding - UL - Spænding - IEC 115/250VAC
Afslutning Quick Connect Switch funktioner -
Serie GE Panel Tykkelse 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Panel Cutout Dimensioner Rectangular - 29.50mm x 21.50mm Emballage Bulk
Andre navne 1144-1229 Antal positioner 3
Monteringstype Panel Mount, Snap-In Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Sikringsholder, skuffe -
Sikring No Filter type Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Nuværende - UL - Nuværende - IEC 15A