HET200VB
Delta ElectronicsDelta Electronics
HET200VB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HET200VB
Producent / Mærke: Delta Electronics
Produkt beskrivelse 24V THERMOELECTRIC MOD 200W
Dataark: HET200VB.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 142 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for HET200VB
Varenummer HET200VB Fabrikant Delta Electronics
Beskrivelse 24V THERMOELECTRIC MOD 200W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 142 pcs Datablad HET200VB.pdf
Vægt 20 lbs (9.1kg) Spænding 24V
Serie HET200VB Power - Cooling 200W
Andre navne 603-2015 Driftstemperatur -40°C ~ 55°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varmoverførselstype Air to Air Fan placering Cold Side / Warm Side
Dimensioner - samlet set 400mm L x 208mm W x 180mm H Detaljeret beskrivelse Air to Air Thermoelectric Assembly 200W 24V
Nuværende 12.2A