PM05S033A
Delta ElectronicsDelta Electronics
PM05S033A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PM05S033A
Producent / Mærke: Delta Electronics
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Dataark: PM05S033A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for PM05S033A
Varenummer PM05S033A Fabrikant Delta Electronics
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15328 pcs Datablad PM05S033A.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Indgang (Min) 4.75V
Spænding - Indgang (Max) 32V Type Linear Regulator Replacement
Størrelse / Dimension 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.5mm x 7.6mm x 10.2mm) Serie PM05S
Power (Watts) 2W Emballage Tube
Pakke / tilfælde 3-SIP Module Andre navne 941-1739
Driftstemperatur -40°C ~ 90°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, OTP, SCP
Effektivitet 91% Detaljeret beskrivelse Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 32V Input
Nuværende - Output (Max) 500mA Applikationer ITE (Commercial)