PMR-4V320WDBA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMR-4V320WDBA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PMR-4V320WDBA
Producent / Mærke: Delta Electronics
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Dataark: 1.PMR-4V320WDBA.pdf2.PMR-4V320WDBA.pdf3.PMR-4V320WDBA.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 951 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PMR-4V320WDBA
Varenummer PMR-4V320WDBA Fabrikant Delta Electronics
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 4.2V 320W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 951 pcs Datablad 1.PMR-4V320WDBA.pdf2.PMR-4V320WDBA.pdf3.PMR-4V320WDBA.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 4.2V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 88 ~ 264 VAC
Type Enclosed, Conformal Coated Størrelse / Dimension 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Serie PMR Power (Watts) 320W
Andre navne 1145-1150
PMR-4V320WDBA-ND
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet -
Effektivitet 86% Detaljeret beskrivelse Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 4.2V 60A 88 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 60A Godkendelser CB, CE, CCC, cURus, TUV