CDS425WWWIP
Produkt oversigt
Varenummer: CDS425WWWIP
Producent / Mærke: Dialight
Produkt beskrivelse 12UP WW COLADA IP WIDE OPTIC
Dataark: CDS425WWWIP.pdf
  • Besked
Specifikationer for CDS425WWWIP
Varenummer CDS425WWWIP Fabrikant Dialight
Beskrivelse 12UP WW COLADA IP WIDE OPTIC Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 2942 pcs Datablad CDS425WWWIP.pdf
Serie * Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Detaljeret beskrivelse LED Lighting COBs, Engines, Modules *
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CDS44
CDS44
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: 3/8" DRIVE,14MM SOCKET,12PT
På lager: 38553 pcs
Hent:
RFQ
CDS41N
CDS41N
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: SOCKET,3/8" DRIVE,11MM,12PT
På lager: 34464 pcs
Hent:
RFQ
CDS40N
CDS40N
Beskrivelse: SOCKET,3/8" DRIVE,10MM,12PT
CDS41
CDS41
Beskrivelse: 3/8" DRIVE,11MM SOCKET,12PT
CDS43N
CDS43N
Beskrivelse: SOCKET,3/8" DRIVE,13MM,12PT
CDS42
CDS42
Beskrivelse: 3/8" DRIVE,12MM SOCKET,12PT
CDS45
CDS45
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC
Hent: CDS45.pdf
CDS425RGBP
CDS425RGBP
producenter: Dialight
Beskrivelse: SLV RGB 425MM IP OVL 8X25