FRETHE025
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FRETHE025 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FRETHE025
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse OSC VCXO 25.000MHZ CMOS SMD
Dataark: FRETHE025.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for FRETHE025
Varenummer FRETHE025 Fabrikant Diodes Incorporated
Beskrivelse OSC VCXO 25.000MHZ CMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56332 pcs Datablad FRETHE025.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type VCXO
Størrelse / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SaRonix-eCera™ FR
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 6-SMD, No Lead Produktion CMOS
Andre navne FRETHE025TR Driftstemperatur -20°C ~ 70°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.061" (1.55mm)
Fungere Enable/Disable Frekvensstabilitet ±25ppm
Frekvens 25MHz Detaljeret beskrivelse 25MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Strøm - Forsyning (Max) 10mA Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) 2mA
Base Resonator Crystal Absolut trækkevidde (APR) ±100ppm