ZRT050GC2TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZRT050GC2TC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ZRT050GC2TC
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 4.9V SOT223
Dataark: ZRT050GC2TC.pdf
  • Besked
Specifikationer for ZRT050GC2TC
Varenummer ZRT050GC2TC Fabrikant Diodes Incorporated
Beskrivelse IC VREF SHUNT 4.9V SOT223 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3825 pcs Datablad ZRT050GC2TC.pdf
Spænding - Udgang (Min / Fast) 4.9V Spænding - Indgang -
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 50ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-223 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-261-4, TO-261AA Output Type Fixed
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz -
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 50µVp-p Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±2% 60mA SOT-223 Nuværende - Forsyning -
Nuværende - Output 60mA Nuværende - Katode 150µA