DT070BTFT-PTS1
DisplaytechDisplaytech
DT070BTFT-PTS1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DT070BTFT-PTS1
Producent / Mærke: Displaytech
Produkt beskrivelse LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS
Dataark: DT070BTFT-PTS1.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 987 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DT070BTFT-PTS1
Varenummer DT070BTFT-PTS1 Fabrikant Displaytech
Beskrivelse LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 987 pcs Datablad DT070BTFT-PTS1.pdf
Visningsområde 154.21mm W x 85.92mm H Touchscreen Capacitive
Serie - Andre navne 1756-1022
DT070BTFT-PTS
DT070BTFT-PTS-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade LVDS Grafik farve Red, Green, Blue (RGB)
Punktstørrelse - Prikkepixler 1024 x 600
Dot pitch - Skærmtype TFT - Color
Visningstilstand Transmissive Diagonal skærmstørrelse 7" (177.80mm)
Detaljeret beskrivelse Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 7" (177.80mm) 1024 x 600 Baggrundslys LED
Baggrundsfarve -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DT070BTFT
DT070BTFT
producenter: Displaytech
Beskrivelse: LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS