320.22BLKWHT8000
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 320.22BLKWHT8000
Producent / Mærke: E-Switch
Produkt beskrivelse SWITCH CAP BLACK WHITE 8000
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for 320.22BLKWHT8000
Varenummer 320.22BLKWHT8000 Fabrikant E-Switch
Beskrivelse SWITCH CAP BLACK WHITE 8000 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4878 pcs Datablad
Switch Type Tactile Størrelse 12.25mm L x 11.85mm W x 8.00mm H