500ASSP1M2RE
E-SwitchE-Switch
500ASSP1M2RE Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 500ASSP1M2RE
Producent / Mærke: E-Switch
Produkt beskrivelse SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Dataark: 1.500ASSP1M2RE.pdf2.500ASSP1M2RE.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 500ASSP1M2RE
Varenummer 500ASSP1M2RE Fabrikant E-Switch
Beskrivelse SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24937 pcs Datablad 1.500ASSP1M2RE.pdf2.500ASSP1M2RE.pdf
Spændingsvurdering - DC 20V Spændingsværdi - AC 20V
Afslutningsstil PC Pin Skift rejse 3.05mm
Skiftfunktion On-On Serie 500A
Emballage Tray Andre navne EG2482
T511000
Driftstemperatur -30°C ~ 85°C Operating Force -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Mekanisk liv 30,000 Cycles Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Epoxy Sealed Terminals Elektrisk liv 30,000 Cycles
Detaljeret beskrivelse Slide Switch SPDT Through Hole Nuværende vurdering 0.4VA (AC/DC)
Kontakt Timing Not Specified Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontakt Afslut Gold Kredsløb SPDT
Aktuator Type Standard Aktuator Materiale Polyamide (PA), Nylon
Aktuatorlængde 3.10mm