KAP1102R
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KAP1102R
Producent / Mærke: E-Switch
Produkt beskrivelse SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
Dataark: KAP1102R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3360 pcs
  • Besked
Specifikationer for KAP1102R
Varenummer KAP1102R Fabrikant E-Switch
Beskrivelse SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 98408 pcs Datablad KAP1102R.pdf
Vaskbar No Spændingsbedømmelse 24VDC
Afslutningsstil PC Pin Serie KAP
Tonehøjde 0.100" (2.54mm), Full Emballage Tube
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal positioner 2
Monteringstype Through Hole, Right Angle Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Mekanisk liv 2,000 Cycles Længde 0.261" (6.63mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde over bord 0.402" (10.20mm)
Funktioner - Elektrisk liv 2,000 Cycles
Detaljeret beskrivelse Dip Switch SPST 2 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 25mA 24VDC Nuværende vurdering 25mA